Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ambar Gebze olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu amacı kendimize vizyon edinmekte ve bu yolda ilerlemekteyiz. Bütün ekibimiz bu niyetle hareket etmeye özen göstermektedirler.

Nakliye hizmetlerimiz her türlü yük taşımacılığına uygun ve istenilen kalitededir. İşimize verdiğimiz önem gereği her türlü nakliye hizmetine uygun araçlarımız her daim hizmete hazır bulunmaktadır.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetler bakımlı ve amacına uygun araçlar ile yapılmaktadır. Nakliye işinde zaman oldukça önemlidir.

Birçok müşterimiz taşınmaları, ürünlerinin müşterilerine ulaşması ve fuar kongre gibi önceden planlanmış işlere nakliye yaptırmakta olduğundan, nakliye noktalarına zamanında teslimatın yapılması büyük önem arzeder. Birçok firma yada kişi nakliye işlerinin zamanında yetişmediği için zarara uğratabilmektedir.

Biz Ambar Gebze olarak hem nakliyenin zamanında yapılması için hemde müşterilerin herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelmemesi için bütün tedbirleri ivedilikle ele almayı ilke edinmişizdir. Tüm tedbirleri alır öyle yola çıkarız.

VİZYONUMUZ

Taşımacılık & Lojistik & Depolama  & Ambar çözümlerimizle, müşterilerimize çok daha fazlasını sunan, sektördeki tecrübeleriyle sektörün geleceğine yön veren, en başta müşterileri olmak üzere, çevresi tarafından global çapta en çok tercih edilen öncü şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Mükemmel müşteri hizmetlerimiz sayesinde, nakliyatı yapılacak malların; güvenli ve sorunsuz taşınmasını sağlamak.